29 жовтня 2021 р. За словами міського голови Руслана Марцінківа, який завітав на відкриття, чотири роки тому за державною програмою розпочалося його будівництво.  Та завершували його вже міським коштом, щоб діти мали сучасне і комфортне місце для занять спортом.

«На сьогодні вже маємо 50% шкіл з такими майданчиками. Решта в роботі. Я надіюся, скоро кожна школа отримає сучасний майданчик для заняття спортом. А тут бажаю, щоб баталії  та ігри були без травм. А перемагали тільки сильніші», – сказав на відкритті міський очільник Руслан Марцінків.

Щоб випробовувати обнову, міський голова подарував юним футболістам м’ячі.

«Дуже радію разом з усіма. Бажаю, щоб цей майданчик використовували на повну. Я бачу, як горять очі в учнів. Бо вони вже хочуть випробувати цей майданчик», – сказав Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

Народна депутатка Оксана Савчук відмічає, це відкриття всі дуже чекали. А ще зізналась, що саме в цій школі вперше спробувала себе в учителюванні.

«Я тішуся, що об’єдналися зусилля, дякую директору школи, адже це людина, котра щодня думає, що б у закладі зробити краще, вміє правильно направити для того, щоб школа розвивалась. Сподіваюся, що на цьому майданчику діти зможуть і побавитися, і позмагатися та отримати позитивні емоції», – зазначила Оксана Савчук.

Директор Ліцею№16 Микола Івануляк подякував усім, хто долучився до спорудження цього об’єкту.

«Вітаю наших дітей, вчителів, батьків з цією гарною подією. Тепер уроки фізкультури будуть на красивому футбольному полі. Важливо, що переможе спорт і дружба», – резюмував директор.

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  5 Листопада, 2021 | Автор: