Протидія булінгу (цькуванню)

Служби допомоги дітям

 

Служби допомоги дітям

 

 

 

banerBPD_120x160

 

 

Безоплатна правова допомога (https://legalaid.gov.ua/)

 

 

 

 

Відповідальна особа щодо реагування на випадки булінгу (цькування) у Ліцеї № 16 – директор ліцею Івануляк М.М. (т. 0665630385)

Відповідальна особа з питань протидії насильству – заступник директора Ліцею №16 з виховної роботи  Дяченко Надія Богданівна (т. 0993181241)

Про усі випадки булінгу повідомляйте адміністрацію ліцею або у чаті сайту.

Також зараз проводиться опитування щодо булінгу у закладах Івано-Франківської громади.  Якщо ви знаєте про випадки цькувань у ліцеях,  переходьте за покликанням  Stop_bulling_osvita_if_bot  та розповідайте про ситуацію у чат-боті “Стоп булінг! Osvita.if”

Памʼятайте, що про булінг не можна мовчати! Бо не розповідати про такі випадки – це ставати їх мовчазним співучасником!

Подолати цю проблему можна лише у співпраці  з правоохоронними органами та батьками, тому пропонуємо підвищити свою обізнаність з питань протидії булінгу (цькуванню) на платформі  “Дія. Цифрова освіта” , де вийшов новий освітній серіал «Школа без цькувань».

 

Ювенальна превенція Івано-Франківської області

План проведення інформаційно-просвітницьких заходів у Ліцеї № 16

Порядок подання учасниками освітнього процесу Ліцею №16 заяви про випадок булінгу

Порядок реагування на виявлені факти булінгу у Ліцеї №16

Матеріали для проведення просвітницько-профілактичних заходів з учнями з метою запобігання насильства, булінгу, самогубств, для забезпечення стійкості дітей до шкідливого контенту в умовах воєнного стану

Корисні посилання щодо теми антибулінгу для учнів, вчителів та батьків https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/protidiya-bulingu/korisni-posilannya-shodo-temi-antibulingu

Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні» https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra-Studena+Inc+1/about

Сайт Stopbullying для учнів, вчителів та батьків stopbullying.com.ua

Нормативно-правова база

Закон України від 07.12.2017 № 2229-VIII Про запобігання та протидію домашньому насильству

Закон України від 18.12.2018 №2657-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Наказ МОН №1646 від 28.12.2019р. «Деякі питання реагування на  випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» https://mon.gov.ua/ua/npa/deyaki-pitannya-reaguvannya-na-vipadki-bulingu-ckuvannya-ta-zastosuvannya-zahodiv-vihovnogo-vplivu-v-zakladah-osviti

Постанова Кабінету Міністрів України від з жовтня 2018 р. № 800 “Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров`ю”

Постанова Кабінету Міністрів від 22 серпня 2018 р. № 658 “Про  затвердження Порядку взаємодії суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”

Наказ МОН України від 02.10.2018 р. № 1047 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами”

Лист МОН України від 18.05.2018 року №1/11-5480 “Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству”

Як скористатися додатком “Твоє право”

Заходи у Ліцеї №16

Психолого-педагогічний семінар “Безпечне освітнє середовище”

Причини та шляхи подолання булінгу

Безпека в інтернеті