Будь милосердним

6 жовтня о 12 годині дня на стометрівці міста учителі ,батьки та учні 5-А класу Ми можем все Івано-Франківської школи Ν16 організовують Ярмарок благодійності. Всі охочі зможуть придбати домашню випічку, виготовлену батьками, та вироби, зроблені власноруч, п’ятикласниками. Допомоги потребує 11-ти річний хлопчик Шишук Сергійко. ВІДКРИТИЙ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР в Чехії сан’Новий “!Синок потребує допомоги . Він майже не здатен рухатися, страждає від епілептичних нападів. Постійне лікування в закордонному реабілітаційному центрі потребує великих коштів.
Без нашого милосердя не обійтися ❤️!!!

Відео-запрошення

Батьки та учні 5-А класу організували Ярмарок благодійності на “сотці” міста, щоб допомогти хворому хлопчику Шищуку Сергію.

galka.if.ua/Франківські школярі влаштували благодійний ярмарок заради 11-річного хлопчика