Онлайн платформи: доступно і професійно
Центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано засідання школи компетентного педагога у формі вебінару для вчителів математики на тему «Використання цифрових інструментів на уроках математики».
 

Досвідом застосування онлайн сервісів 28 жовтня 2021 року поділилась з колегами Марія Остафійчук, вчитель математики ліцею №16. Педагог застосовує Classroom, безкоштовний сервіс для дистанційного навчання, створила власний віртуальний клас і публікує навчальні матеріали, проводить опитування, створює тематичні завдання. На зміну паперовим класним журналам у ліцеї №16 застосовують електронні, користуючись платформою nz.ua, що дає можливість, крім щоденного обліку та оцінювання, швидко формувати табель успішності учнів, будувати порівняльні діаграми. Для проведення уроків та заходів онлайн зручною є платформа Google Meet, а для контролю дистанційного навчального процесу – «Мій клас». Учителька створює свої тести, завдання для контролю знань, перевірочні роботи, користуючись і освітнім проектом «На урок». Марія Остафійчук вміло застосовує платформу LearningApps для конструювання інтерактивних вправ, які подобаються учням, підвищують їхній інтерес до уроку, мотивують до вивчення математики.
Вебінар сприяв професійному зростанню педагогів, підвищенню їх фахового та методичного рівня, вдосконаленню умінь використовувати цифрові інструменти на уроках математики, зростанню результативності навчального процесу.
Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  5 Листопада, 2021 | Автор: