Учасники конкурсу, які зайняли призові місця в номінаціях «Студентська наукова робота», «Есе, творча робота», «Відгук», «Поетичний твір», «Творчий проєкт», отримають дипломи і грамоти. Роботи переможців та учасників конкурсу будуть надруковані у збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні аспекти творчості Василя Стефаника (до 150-річчя від дня народження)».

Учасники, які зайняли 1 місця в номінаціях, отримають у подарунок книгу есеїв Степана Процюка «Відкинуті і воскреслі» з автографом письменника.
1. 1 МІСЦЕ в номінації «Поетичний твір» – Зелінська Анастасія Павлівна, учениця 10-А класу.
2. 1 МІСЦЕ в номінації «Відгук» – Білан Ольга Михайлівна, учениця 9 класу.
3. 2 МІСЦЕ в номінації «Есе, творча робота» -, Третяк Світлана Ярославівна, учениця 11-А класу .
4. 2 МІСЦЕ в номінації «Відгук» – Гузенко Михайло Максимович, учень 7-В класу .
5. 3 МІСЦЕ в номінації «Есе, творча робота»:
Гриців Анна Василівна, учениця 7-В класу.
Гуцман Наталія Сергіївна, учениця 7-В класу.
Категорія: 2020-2021 н.р., Наші досягнення  | Залиште коментар |  7 Травня, 2021 | Автор: