Випускники 2020

З останнім шкільним акордом – Днем отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту – відходить у минуле школа, відкривається нова сторінка життя для наших випускників.

Звичайно, не таким для кожного з випускників, батьків та педагогів ще майже рік тому уявлявся випуск-2020, як сталося насправді цьогоріч у зв’язку з пандемією Covid-19: без елегантних суконь дівчат та ділових костюмів хлопців, без чисельних друзів, родичів, батьків та педагогів, без прощального випускного вальсу. Та, не дивлячись на це, на обличчях дітей щасливі посмішки, позитивні емоції та радість.
      Тож бажаю Вам, шановні випускники, щоб все, що буде написано на новій сторінці вже дорослого життя, було чистим і світлим. Нехай збудуться Ваші найсміливіші дитячі мрії,а амбітні плани стануть реальністю!
       Випускник – це звучить гордо! Як засвідчили результати ЗНО-2020 Ви готові продовжувати свій шлях по життю. Приймайте випробування з гордо піднятою головою, і ніколи не опускайте руки. Як би не було важко в якийсь момент, пам’ятайте мудрі слова: “Навіть після сильного дощу з’являється красива веселка”. Життя складається не тільки з радісних моментів, але ми,педагоги та батьки, бажаємо Вам щасливого майбуття, в якому переважатиме мир, веселощі та впевненість у завтрашньому дні!
      Дорогі випускники! Цінуйте шкільну дружбу, любіть та шануйте своїх батьків, згадуйте добрими словами своїх наставників у школі/ліцеї, отримуйте насолоду від життя, примножуйте славу свого роду та нашої неньки-України!
        Шановні батьки, педагоги, працівники школи та їдальні! Щира вдячність всім Вам,та кожному зокрема, за щоденну турботу, співпереживання, жертовність, зусилля, талант, знання та любов, що були вкладені у дітей. Нехай благословенним та щасливим буде кожен Ваш день життя!

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  3 Серпня, 2020 | Автор: