День Захисника України08.10.2019 р. відбулася зустріч учнів, учителів та батьків школи з бійцем-добровольцем п.В.Б. (з питань безпеки ім’я, прізвище не вказуємо, фото-закрите). На передову передані малюнки, вироби учнів та близько 50 кг солодощів (печиво, конфети, варення).
Учні 6-Г класу з ініціативи батька класу п.С.Бурчака відвідали бойову частину військових льотчиків.

9 жовтня 2019р. для воїнів, що проходять реабілітацію в Бандерівському Схроні, через їхнього керівника п.І.Чернецького передано до 100 кг консервацій, круп та картоплі, олія, смалець.10 жовтня 2019р. батьками 1-4-х класів проведений Ярмарок благодійності,частина коштів з яких буде передана сім’ям загиблих, на лікування поранених, для придбання необхідних продуктів тощо добровольчим батальйонам. До слова,участь в Ярмарку брав батько учениці школи п.В.Д. (з питань безпеки ім’я,прізвище не вказуємо,фото-закрите), який в складі ДУК боронить цілісність України. Йому було виділено понад 150 кг консервацій, круп для передачі 30 бійцям-добровольцям ДУК, які приїхали в Карпати на реабілітацію.