18 серпня в Івано-Франківську на фасаді ЗШ №16 відкрили нову анотаційну дошку в рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв». Присвячена вона відомому прикарпатському футболісту і тренеру Богдану Дебенку. На відкритті були присутні представники міської, обласної влади та родина спортсмена.

«На жаль, пам’ять людини не вічна. І програма «Івано-Франківськ – місто героїв» покликана зберегти згадку про тих видатних осіб, які розбудовували наше місто, працювали на його славу. Саме таким чоловіком і був Богдан Дебенко. Тому цілком заслужено ми сьогодні відкриваємо йому меморіальну дошку. За допомогою QR-коду можна буде дізнатись біографічну довідку про кожну постать, якій встановлено дошку, двома мовами – українською та англійською,» – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він додав, що своєрідним підсумком програми стане видання книги, яку саме готують до друку, з однойменною назвою «Івано-Франківськ – місто героїв».Відкриття дошки було приурочене до початку 4-го традиційного юнацького турніру з футболу  пам’яті Богдана Дебенка.

%d0%b4%d0%b5%d0%b1%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be

Категорія: Новини  | Залиште коментар |  10 Жовтня, 2016 | Автор: