Тиждень образотворчого мистецтваЗ 13.02.2017 року до 17.02.2017 року у школі проходив тиждень образотворчого мистецтва

У міському конкурсі «Стрітенська мозаїка» взяли участь учні  2-А класу Дриндак Юліана, Царук Софія та Йосипів Софія, 3-А класу – Куций Влад,  5-А класу – Головенко Анна, 10-А класу – Парніцька Надія)

Тиждень образотворчого мистецтваТиждень образотворчого мистецтва  Тиждень образотворчого мистецтва

Тиждень образотворчого мистецтва

У міському конкурсі «Знай і люби Свій рідний край» (техніка:солене тісто, рельєф)  взяли участь учні 7-А класу Третяк Світлана та Гук Юрій

Тиждень образотворчого мистецтва     Тиждень образотворчого мистецтва

Майстер-клас «Птахи наші друзі»  провела керівник гуртка «Веселкове розмаїття» Бахмат Н.М.

Тиждень образотворчого мистецтва    Тиждень образотворчого мистецтва

Творча виставка «Мистецтво навколо нас» (газети-презентації учнів 9-11кл)

Тиждень образотворчого мистецтва

Мистецькі повідомлення – виступи по темах: 1-А кл. «Чарівні квіти Катерини Білокур», 2 кл. «Фантастичний світ М.Приймаченко»,  3-4кл. «Райські сади Параски Хоми», 6кл. «Петриківський розпис», повідомлення до  «200 річчя з дня народження І.Айвазовського»

Тиждень образотворчого мистецтва  Тиждень образотворчого мистецтва IMG_5144  Тиждень образотворчого мистецтва

Уроки образотворчого мистецтва в початковій школі «Дитячий світ фантазій» провела вчитель образотворчого мистецтва Бахмат Н.М.

«Фантастичні птахи» (фольга)

Тиждень образотворчого мистецтва

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  Лютий 20, 2017 | Автор: