Тиждень ГПД

З 28 лютого до 06 березня 2018 року в школі проводився Тиждень групи продовженого дня «Розвиток творчих здібностей школярів в умовах групи продовженого дня: здобутки, проблеми, перспективи».

В рамках Тижня вихованці ГПД здійснили екскурсію до шкільної бібліотеки. Кочут Л.П., бібліотекар школи, розповіла школярам про новинки дитячої літератури та ознайомила з дитячою творчістю  Л.Українки. Матвієнко Л.В. провела виховну годину «Подорож до країни здоров’я» для учнів 1-х класів з метою ознайомлення першокласників з правилами особистої гігієни. Протягом Тижня  вихователі ГПД проводили заняття за інтересами. Василик О.А. організувала заняття «Весна відмикає дерева та квіти». Вихованці 3-4-х класів виготовили листівки  з ватних дисків та кольорового картону, використовуючи техніку аплікації. До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні Матвієнко Л.В. та Пасірська Леся Богданівна, керівник гуртка з образотворчого мистецтва «Світограй» з учнями 1-х класів виготовили витинанку «Голуб пам’яті» та колективну роботу «Образ Богородиці-Годувальниці» в техніці алмазної мозаїки. Під керівництвом Богович З.М серед учнів 2-х класів відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка, приурочений 204-ій річниці з дня народження поета. Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами, а переможці призами. Зоряна Мирославівна провела урок «Наша мова солов’їна», мета якого формувати у дітей розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання учнів про красу і багатство української мови. Пробуджувати почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, народу, його традицій; почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою. Під час заходу, який відбувався у шкільній бібліотеці, Кочут Людмила Петрівна ознайомила учнів із творами письменників та поетів, які писали про рідну мову.

Протягом Тижня тривала виставка малюнків «Зима двері зачиняє – весна відкриває» виконані вихованцями ГПД.

Тиждень ГПД Тиждень ГПД Тиждень ГПД Тиждень ГПД

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  Березень 30, 2018 | Автор: