%d0%bf%d0%be%d0%b6%d0%b5%d0%b6%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%96%d0%bd%d1%81%d0%bf%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%be%d1%80З 10.10 по 13.10.2016 у школі проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Вчителем образотворчого мистецтва Бахмат Н.М. організовано виставку малюнків на тему «Вчимося берегти своє життя».

В шкільній бібліотеці протягом тижня діяла Виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека дитини» (бібліотекар Кочут Л.П.)

Проведено виховні години «Основні правила поведінки під час подорожі в лісі» у 1‑2 кл., «Надзвичайні ситуації: гроза, буря, землетрус, повінь. правила поведінки під час різних природних явищах» – у 3-4 кл., «Правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі» – у 5-6 кл., «Правила безпечного поводження з газом, газовими та електроприладами» – у 7-8 кл., «Безпека людини під час роботи з електричними приладами, користування піротехнічними засобами» – у 9 кл., «Безпечне користування побутовим газом та електричними приладами» – у 10-11 кл.

Пожежний інспектор міського відділу УДСНС в Івано-Франківській області Хорошун В.Л. провів заняття для учнів 9 класів.

Учні 8 класів мали можливість взяти участь у вікторині «Це повинен знати кожен», учні 9 класів організували брейн-ринг «Що робити, коли…».

Змістовним був показовий урок проведений вчителем основ здоров’я Степанюк Г.М. для учнів 7-х класів «Безпека на дорозі». Особливо учнів зацікавила навчальна гра «Моделювання поведінки пасажира під час знаходження у транспорті». Також, вчитель основ здоров’я Степанюк Г.М. організувала виставку методичних та дидактичних матеріалів для класних керівників на тему: «Бережіть своє здоров’я».

Класними керівниками 1-11 класів проведено батьківський всеобуч «Як діяти в різних життєвих ситуаціях».