1-%d0%b1

З 10 до 14 жовтня 2016 року у школі був проведений Тиждень культури здорового харчування.

Усі заходи в рамках Тижня культури харчування проведено цікаво й змістовно. Учителі творчо  підійшли до їх організації та проведення. Кожному заходу, який проводився, передувала ретельна підготовка.

10 жовтня 2016 р. класні керівники 1-11 класів провели інформаційну хвилинку «Здорове харчування».

Вчитель образотворчого мистецтва Бахмат Н.М. організувала конкурс малюнків «Я обираю здоров’я».

В шкільній бібліотеці протягом тижня діяла виставка літератури «Здорова дитина – здорова нація». (Бібліотекар Кочут Л.П.)

З метою збереження і розвитку здоров’я школярів, вміння робити свідомий споживчий вибір та формування культури здорового харчування було проведено виховні години «Корисна та шкідлива їжа» з учнями 1-Б кл. (Ошуст Г.Я.), «Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживати» – 1-А кл. (Хміль М.М.), «Правильне харчування»  – 8-Б кл. (Ковтун О.В.), «Правильне харчування» – 9-Б кл. (класний керівник Алєєва Г.Д.),. «Шкідливість їжі швидкого приготування» – 10-А кл. (Івануляк О.І.).

10 жовтня 2016 року учні 5-х класу захищали міні-проект «Значення харчування для здоров’я і життя людини», 12 жовтня учні 8-А кл. – «Значення питної води в житті людини», 13 жовтня учні 7-А кл. – «Поживні речовини, вітаміни та мінеральні речовини. Правильний вибір продуктів для щоденного раціону». Допомагали учням у розробці та реалізації проектів класні керівники Цібій О.Д., Райковський В.Я., Григораш О.М., Горін О.М. та вчитель основ здоров’я Степанюк Г.М.

Члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Довжанської С.М. організували круглий стіл «Мій вибір – здорове харчування».

Практичний психолог Степанюк Г.М. та соціальний педагог Височанська Б.Б. провели з учнями 6-Б класу тренінгове заняття «Значення води і харчування для розвитку і здоров’я» та з учнями 4-х, 7-х, 9-х та 11-го кл. – анкетування «Шкільне харчування: якість і різноманітність обідів».

Учні 11-А класу проявили високу активність під час брейн-рингу «Твоє здоров’я» (класний керівник Кедьо В.В.).

Студенти медичного коледжу разом із викладачем Бандурою І.М. провели бесіду «Корисні та шкідливі продукти» у 9-А класі.

Про вплив тих чи інших продуктів харчування на стан здоров’я розповіла медична сестра Шкварок Г.В. під час зустрічей з учнями 3-х класів (бесіда «Раціон харчування для здорових дітей»).

8%d0%b15-%d0%ba 1-%d0%ba 1-%d0%b1 cimg1499