Свято спорту

Новий навчальний рік розпочався для дітвори ЗШ №16 весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

7 вересня о 14.00 на шкільному подвір’ї відбулося урочисте свято «Спорт – це не хобі, це спосіб нашого життя!», на якому були присутні адміністрація, вчителі фізичної культури та класні керівники. Свою спритність, витримку і жагу до перемоги демонстрували учні 5, 8 та 9 класів у різних видах спорту на першість школи під час проведення змагань.

Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні. З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту бажаємо майбутнім спортсменам та вчителям фізичної культури Андрейчук Г.І., Дадикіній К.Б. та Цяпалу М.І. тільки перемог – як на спортивних майданчиках школи, так і за їхніми межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!

Свято спорту Свято спорту

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  Вересень 10, 2018 | Автор: