ЗНО 20195 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року. Триватиме вона до 25 березня. Тестування проходитимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, учням необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому вони навчаються.

 Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року на адресу Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти, а внести зміни можна до 25 березня 2019 року

Для випускників закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього оцінювання із таких трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
  • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

Усього випускники можуть пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32, 39–43, 49–53, 59.

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір).

У 2019 році під час вступу до ВНЗ зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Для іноземної мови діючим буде сертифікат 2018 та 2019 років.

Успішного старту!

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  5 Лютого, 2019 | Автор: