Посвята у першокласники

За три місяці навчання у школі вчорашні дошкільнята вже стали справжніми першокласниками: вивчили правила для учнів, познайомились зі школою, вчителями, друзями-однокласниками.

8 грудня класний керівник 1-А класу Хміль Марина Миколаївна провела виховний захід “Посвята у першокласники”.

Першокласники виступили перед гостями з віршами, піснями  та гумористичними виступами.

Учні 1-го класу завзято пообіцяли навчатись на «відмінно», дбати про своє здоров’я, виконувати обов’язки учня школи та прославляти рідну Україну.

Директор школи Івануляк Микола Миколайович вручив першокласникам учнівські квитки, бажаючи учням та їх батькам успіхів, терпіння та наснаги, добра, миру і злагоди.

Посвята в школярі була особливою і незабутньою, у дітей залишились про неї тільки приємні спогади, вони неодмінно допоможуть сформувати  позитивне ставлення до школи, навчання, однокласників і вчителів.

Посвята у першокласники

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  20 Грудня, 2016 | Автор: