Спортсмени нашої школи  07 вересня у школі проведено Олімпійський урок «Спорт – вірний, незмінний супутник життя». На уроці була присутня учасниця двох олімпійських ігор Ірина Шепетюк.

Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки  від 18.08.2017р. № 510 «Про проведення у загальноосвітніх навчальних закладах міста Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2017 році», наказу по школі від 01.09.2017 «Про проведення олімпійського Тижня», керуючись Положенням про Всеукраїнський Олімпійський урок та з метою популяризації Олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму, покращення фізкультурно-оздоровчої роботи у школі, залучення дітей та підлітків до систематичних занять фізичною культурою і спортом і з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту з 01.09 до 09.09.2017 у школі було проведено Олімпійський тиждень.

Вчителі фізкультури разом із вчителем образотворчого мистецтва Бахмат Н.М. організували виставку малюнків на спортивну тематику, діти розробляли ескізи та виготовляли емблеми з різних видів спорту. Бібліотекар школи Кочут Л.П. оформила виставку літератури на спортивну тематику. На уроках фізичної культури вчителі: Андрейчук Г.І., Дадикіна К.Б. та Цяпало М.І. реалізовували навчальні, пізнавальні та виховні завдання, самостійно обирали форми та методичні прийоми роботи з проведеного заняття, враховували вікові та індивідуальні особливості дітей. 

Вчителі фізичної культури провели:

  • змагання серед учнів 5-х класів: стрибок у довжину з місця;
  • змагання серед учнів 6-х класів: біг на 30 метрів;
  • естафети серед учнів 3-4-х класів.

07 вересня у школі проведено Олімпійський урок «Спорт – вірний, незмінний супутник життя». На уроці була присутня учасниця двох олімпійських ігор Ірина Шепетюк. Учні школи мали можливість побачити показові виступи спортсменів: набивання м’яча, елементи боксу та акробатики. Також проведено естафету серед учнів 6-х класів.

Атмосфера ігор та конкурсів була піднесена і дружелюбна.

В позаурочних заходах: змаганнях, турнірах використовували програму з олімпійських видів спорту. Учням цікаво було дізнаватись від своїх наставників, яке місце займали фізичні вправи в житті видатних людей. Тому найвагомішим результатом проведення «Олімпійського тижня» було залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Акробатика

Бокс

Змагання

 

Змагання

Змагання

Ірина Шепетюк

 

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  7 Вересня, 2017 | Автор: