Картина Юрія Плитчука21 жовтня 2016 року відбулася ХVII загальноміська звітно-виборна конференція учнівського самоврядування загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Івано-Франківської міської ради.

Головенко Аліна, учениця 10-А класу, голова учнівського самоврядування, Безкоровайна Валентина, учениця 9-Б класу, депутат школи, та Довжанська С.М., педагог-організатор, взяли участь у  конференції, а також придбали від імені учнів та вчителів школи картину “Мій дім – моя фортеця”, яку намалював воїн АТО Юрій Плитчук( позивний “Вовк”, добровольчий батальйон “Крук”). Кошти будуть використані представниками Благодійного фонду “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка” для організації заходів з реабілітації та соціалізації бійців АТО.