Дивосвіт Різдвяного затишкуВітаємо призерів міського конкурсу “Дивосвіт Різдвяного затишку”

Овчаренко Наталію, ученицю 8 класу, за  зайняте ІІІ місце у  номінації «Новорічно-різдвяна листівка»

Третяк Оксану, ученицю 7 класу, за  зайняте ІІ місце у  номінації «Різдвяний ангел»

Войтович Аліну, ученицю 5 класу, за  зайняте ІІІ місце у  номінації «Різдвяний ангел»

Гавриш Анну, ученицю 5 класу, за  зайняте І місце у  номінації «Новорічно-різдвяна композиція»

Чермак Вікторію, ученицю 8 класу, за  зайняте ІІ місце у  номінації «Новорічно-різдвяна композиція»

Василюк Тетяну, ученицю 7 класу, та Рибчин Олену, ученицю 5 класу, за  зайняте ІІІ місце у  номінації «Новорічно-різдвяна композиція»

Адмністрація школи висловлює подяку вчителю трудового навчання Гурській Л.В. та вчителю образотворчого мистецтва Бахмат Н.М. за підготовку учнів до конкурсу.

Категорія: 2017-2018 н.р., Наші досягнення  | Залиште коментар |  23 Січня, 2018 | Автор: