IMG-8a44a2b7242df657ca2ede25a74ab263-V

Дистанційне навчання у нашому ліцеї організовано відповідно до листа Міністерства освіти та науки  України «Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину» від 13.03.2020 р №1/9-160.

Основним інструментом взаємодії з учнями є сервіс Classroom. Адміністрація створила для кожного учителя та учнів 5-11 класів корпоративні Google-аккаунти, через які здійснюється вхід в Classroom та інші додатки. За допомогою GoogleClassroom учителі мають змогу надсилати матеріали до уроків, лабораторних та практичних робіт, завдання, відео уроки, презентації та теоретичний матеріал з навчальної дисципліни.

Всі учні школи отримують завдання через електронні щоденники розміщені на сайті Нові знання (учні, учителі та батьки мають індивідуальні паролі). Це зручно, перш за все, вчителям, адже вони легко доносять до учнів та батьків теми уроків, домашні завдання та посилання на відео уроки, онлайн-тести тощо. Батьки мають можливість: завжди спостерігати за реальними оцінками своєї дитини; дивитися, які домашні завдання були задані школяреві, контролювати їх виконання; завжди поспілкуватися з учителем в цьому сервісі завдяки функції «Чат».

Учні 1-11 класів користуються платформою готових завдань з різних предметів МІЙКЛАС. Маємо на сьогоднішній день досягнення. Ми на тринадцятому місці серед шкіл України та на другому – серед шкіл Івано-Франківської області. Сервіс МІЙКЛАС допомагає також проводити перевірочні роботи, тематичні опитування з дисциплін та оцінювати якість засвоєння вивченого матеріалу.

Учителі початкових класів користуються безкоштовним доступом до всіх завдань за шкільною програмою 1-4 класів на платформі «Розумники». Цікаві інтерактивні вправи, анімовані персонажі, яскраві сюжети із звуковим супроводом – це можливість навчатися самостійно та дистанційно.

Учителі-предметники проводять онлайн-тестування в реальному часі, використовуючи платформу освітнього проекту «На Урок». Учні виконують завдання в системі. А вчитель у своєму електронному кабінеті спостерігає за результатами, опрацьовує їх та коригує.

Під час вивчення літератури та іноземних мов учителі використовують платформи для онлайн-конференцій Zoom та Hangouts.

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  6 Квітня, 2020 | Автор: