Духовні зустрічі

7 квітня  учні 11 класу разом із класним керівником Кедьо В.В. та соціальним педагогом Височанською Б.Б. відвідали Контемплятивний монастир «Святої Софії, Премудрості Божої» у місті Бурштин. Їм випала нагода побувати на вічних обітах .

Вічні обіти – це довічна обітниця жити трьома обітами: чистотою, убогістю та послухом. Від цього моменту монахиня неподільно і назавжди стає нареченою Ісуса Христа. Їх складала с. Марія Ластівка Духовна від Святого Йосифа (випускниця ЗШ№16). Свого часу вона стала  опікуном, творчим наставником класу, відкрила учням духовну спадщину Йосипа Сліпого, організувала зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Духовні зустрічі

Учні переглянули документальний фільм «Справа «Рифи» про великого патріарха Йосипа Сліпого .

За клопотанням Станіславської єпархії прем’єра  фільму у м.Івано-Франківську відбудеться 7 травня.

До події також долучилася адміністрація школи, вчителі, батьки.

Категорія: 2016-2017 н.р., Морально-етичне виховання  | Залиште коментар |  12 Квітня, 2017 | Автор: