Наші партнери з м. Нова Суль

 На запрошення дирекції публічної гімназії №1 ім. генерала Андерса (директор  Павел Юцкевич) та відповідно до договору про співпрацю між навчальними закладами в період з 08.02.2017р.до 15.02.2017 р. делегація школи в складі директора школи та вчителя англійської  мови Івануляк О.І. відвідали публічну гімназію №1 ім.генерала Андерса.

         В ході перебування в гімназії відбулися зустрічі з педагогічним та учнівським колективами, відвідані уроки англ.мови у вчителя Добош Томаша, математики Дзюк Дороти, фізики Бугайської  Йоланти, інформатики Голотчика Павела. 

З метою ознайомлення з культурною спадщиною польського народу дирекція гімназії організувала для делегації школи №16 екскурсійну поїздку в соляні шахти м.Велічки. Отримана інформація з цієї поїздки буде також використана вчителями англійської мови на своїх уроках, оскільки даний матеріал про історію м.Велічки є в шкільній програмі .

         Враховуючи той факт, що освітянська реформа в Польщі, яка вступає в дію з 01 вересня 2017 року, передбачає реорганізацію навчальних закладів, дирекція гімназії сприяла проведенню зустрічі з дирекцією публічної початкової школи №1 ім.Т.Костюшки та погодженню запрошення щодо підписання договору про співпрацю з даним закладом(копія та переклад додається),який може бути остаточно підписаний восени 2017 року після реорганізації гімназії та початкової школи в один навчальний заклад та переобрання керівника цього навчального закладу.        

Запрошення до співпраці в Польщі

Переклад запрошення до співпраці в Польщі

 

Наші партнери з м. Нова Суль

Наші партнери з м. Нова Суль

Наші партнери з м. Нова Суль

Наші партнери з м. Нова Суль

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  16 Лютого, 2017 | Автор: