Допомога від 19 грудня у День святого Миколая Головенко Аліна та Суслова Владислава, учениці 11-А класу спільно з мальтійською молоддю побували у Калуші, в інтернаті для слабочуючих діток.

Чарівний блиск в дитячих очах, такий особливий, такий казковий та різдвяний можна побачити лише один-єдиний раз – на свято Миколая, коли Чудотворець дарує бажані подарунки.
Бути помічником Миколая – це, направду, щось дивовижне!

«Що можна купити за 1000 гривень? А особливо, тоді коли це подарунок на Миколая. Ще й для дівчинки- одинадцятикласниці?

Затамовуєш подих, подумки щиро дякуєш Богу, захоплюєшся силою духу і милосердям дитячого серця, коли чуєш, що ці кошти вона віддала для знайомого онкохворого друга.

Дякуємо за гідний приклад жертовності, любові до ближнього учениці 11-А класу, активному члену Мальтійської служби»…

З повагою колектив ЗШ №16

Допомога від

Категорія: 2017-2018 н.р., Морально-етичне виховання  | Залиште коментар |  20 Грудня, 2017 | Автор: