На виконання плану роботи управління освіти і науки на 2016-2017 н.р. та з метою узагальнення та поширення педагогічного досвіду заступників директорів з виховної роботи 23 березня 2016 року в Івано-Франківській ЗШ І-ІІІ ступенів №16 відбувся міський семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему «Роль краєзнавства та етнопедагогіки в системі національно-патріотичного виховання школярів».

Програма семінару складалася з загальнометодичної та практичної частини, які органічно поєднувалися. Директор школи Івануляк М.М. та заступник директора школи Семенів Н.М. презентували школу та результати роботи колективу з питання національно-патріотичного виховання учнів. З особливостями відродження та розвитку автентичної української педагогіки й шкільництва на засадах національної педагогічної культури рідного народу ознайомила присутніх заступник начальника управління освіти і науки Уварова С.С.

Ковтун О.В. провела заняття спецкурсу «Історія Івано-Франківська» на тему  «Культура Станіслава в ІІ половині ХІХ – на початку ХХ ст.».

Керівники гуртків Гурська Л.В. та Бахмат Н.М. провели майстер-класи «Про Україну говорить писанка» та «Чарівне мереживо витинанки».

Задоволення та позитивні емоції отримали учасники семінару під час проведення заходу із національно-патріотичного виховання «Великого бажайте!», який підготували вчитель музики Дідик Н.Г. та педагоги-організатори Кернякевич В.В. та Дяченко Н.Б.

Колеги з інших навчальних закладів, підводячи підсумки семінару, позитивно оцінили педагогічний досвід організації національно-патріотичного виховання школярів у ЗШ №16 та обмінялися думками про значення краєзнавства та етнопедагогіки в системі національно-патріотичного виховання школярів.

Семінар підготовлено та проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні. Програму семінару виконано в повному обсязі.

Cемінар заступників директорів шкіл з виховної роботи