Воїнам, хто ціною власного життя захищали нашу країну – Дмитру Луціву та Сергію Савчину, відкрили і освятили памʼятні анотаційні дошки на фасаді Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради
Дмитро Луців долучився до лав ЗСУ в перший день повномасштабного вторгнення. Двічі був поранений. Він прагнув побачити нашу перемогу і розквіт України, але війна обірвала його життя 4 січня 2023 року. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Сергій Савчин мав нелегке життя: малюком у віці одного року, після смерті матері, опинився в дитячому будинку. На щастя, тітка Світлана забрала його під свою опіку.
Вже з 2019 року Сергій став на захист державних кордонів, постійно вдосконалював свої бойові навички. 24 лютого 2022 року зустрів у Миколаєві.
 

25-ти літнім мужнім воїном загинув 4 березня 2023 року на Бахмутському напрямку. Сергій не встиг створити сімʼю, не встиг насолодитись життям, адже найкращі роки віддав для захисту Батьківщини.
Кожен з тих, хто боронить нашу країну від російських загарбників – уже герой. Хтось із них повернеться з перемогою, хтось повертається у рідний дім на щиті. Тож маємо памʼятати, якою ціною ми виборюємо кожен клаптик нашої землі.
Вічна памʼять Героям!
Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  22 Квітня, 2024 | Автор: