З настанням сніжної зими нагальною є потреба у забезпеченні наших захисників маскувальними сітками, “окопними” свічками, міні-пічками тощо.
Розуміючи цю проблему, колективи учителів, учнів, батьків Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради активно працюють над її розв’язанням і під час зимових канікул. Зокрема, у період з 25.12.2023 р. до 12.01.2024 р. виготовлено і передано на передову 12 сіток, 350 “окопних” свічок, 150 “сухих” душів (за сприяння волонтерки Галі Муха), придбано 11 балонів і передано волонтерам для виготовлення з них міні-обігрівачів під “окопні” свічки.
 

Надана допомога волонтеру Михайлу Михайлюку для організації поїздки та доправлення більшої частини цієї допомоги нашим захисникам на передову
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до справи допомоги ЗСУ! Особлива подяка представницям покоління “золотого віку” Федоришин Марії Іванівні, Мартинець Любові Миколаївні, Гниді Галині Володимирівні, які приходять плести сітки: приклад – гідний для наслідування!
Запрошуємо всіх бажаючих у вільний час приходити до нас та робити свій посильний внесок у перемогу України, бо тільки разом ми – сила!
Слава Україні!