Архів за 26 Жовтня, 2022

З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник  бібліотеки ліцею  триває під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

Вітаємо переможців міського етапу обласного конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у номінації «Образотворче мистецтво»

Саліванчук  Андрій, учень 6-В класу, – «Захистимо нашу землю»

Шкіряк Богдана, учениця 5-Б класу

Красняк Вероніка, учениця 4-Б класу

.Адміністрація ліцею висловлює подяку учителю Бахмат Н.М. за підготовку учнів до конкурсу.

Категорія: 2022-2023 н.р., Наші досягнення  | Залиште коментар |  26 Жовтня, 2022 | Автор:

Вітаємо переможців міського етапу обласного конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у номінації «Поезія»

Януш Анастасія, учениця 7-А класу, – «За нашу свободу»

Ковтун Андрій, учень 5-Б класу, – «Що я знаю про свободу»

Адміністрація ліцею висловлює подяку учителю Матвієнко Л.В. за підготовку учнів до конкурсу.