Архів за 30 Листопада, 2018

Відкритий урок з хімії

30.11.2018 р. вчитель хімії Фундюр М.М. провела відкритий урок “Залежність фізичних властивостей речовин від типів кристалічних градок” у 8-Б класі.

Категорія: 2018-2019 н.р., Методична робота  | Залиште коментар |  30 Листопада, 2018 | Автор:

Шановні колеги-педагоги!

У неділю, 02 грудня о 12.00 год. відбудеться урочисте відкриття пам’ятника Народному вчителю. Запрошуємо всю педагогічну родину нашого міста на урочистості, щоб спільно і єдино засвідчити міць і силу духу Вчителя, віддати шану та подяку всім учительським поколінням нашого міста, Народному вчителю за патріотизм, незнищенність та неоціненну працю на благо розвою нашого краю. Зустріч педагогів біля приміщення ПМЛ на вул.Івана Франка об 11.45 год.

Ми- єдині!!!!

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Адміністрація школи

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  30 Листопада, 2018 | Автор:

За підсумками І-го етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий фільм, відеоролик фізкультурно-оздоровчого спрямування “Країна майбутнього” у номінації “Швидше, вище, сильніше”, ІІІ місце зайняли учні нашої школи.

Адміністрація школи висловлює подяку вчителям фізкультури Андрейчук Г.І. та Дадикіній К.Б. за підготовку учнів до конкурсу та Височанському Володимиру, учню 10 класу, за створення ролика.

Категорія: 2018-2019 н.р., Наші досягнення  | Залиште коментар |  30 Листопада, 2018 | Автор:
Переможцями та призерами ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали:
Головацька Ілона, 5 клас (учитель Бабак С.Д.)
II місце
      Білан Ольга, 7 клас (учитель Горін О.М.)
      Круп’як Вікторія, 4 клас (учитель  Яців О.С.)
Адміністрація школи висловлює подяку вчителям Бабак С.Д., Горін О.М. та Яців О.С. за підготовку учнів до конкурсу.