Ярмарок благодійності

4 жовтня у школі був проведений благодійний ярмарок на підтримку воїнів ООС (АТО).
Участь в ярмарку брали батьки та учні 1-4-х класів. У цей день вестибуль школи наповнився запахами смачної випічки, смажених пиріжків, тортиків, тістечок та інших неймовірних кулінарних шедеврів.

Домашню випічку охоче розкуповували як школярі, так і працівники закладу, які куштували та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами.
Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Ярмарок благодійності

Ярмарок благодійностіЯрмарок благодійності Ярмарок благодійності Ярмарок благодійності Ярмарок благодійності Ярмарок благодійності