«Час плине, а пам’ять залишається…»

У школі відбувся захід «Час плине, а пам’ять залишається…» приурочений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Гостями заходу були Олександр Вакалюк, майданівець, воїн АТО, член організації «Патріот України» та Дідик Віта, представник ЦПВ ім. С.Бандери. Учні школи під керівництвом вчителя української мови Горін О.М. підготували цікаві факти про події на майдані під час Революції Гідності. Учень 8-А класу Кудря Ігор декламував авторський вірш «Ми – нація нескорених людей». Музичний супровід заходу здійснювала вчитель музичного мистецтва Дідик Н.Г.

«Час плине, а пам’ять залишається…» «Час плине, а пам’ять залишається…» «Час плине, а пам’ять залишається…» «Час плине, а пам’ять залишається…» «Час плине, а пам’ять залишається…»