Флористичний розмайУчні нашої школи зайняли 5 призових місць у міському конкурсі-виставці  «Флористичний розмай».

Адміністрація школи висловлює подяку вчителю трудового навчання Гурській Л.В. та вчителю образотворчого мистецтва Бахмат Н.М. за підготовку учнів до конкурсу.

Номінація «Настільні композиції на літню тематику»:

ІІІ місце: Робота «Новорічне цуценятко» – Босаковська Анна, Зелінська Анастасія, учениці 7 класу, вихованці гуртка «Чарівна намистинка», ЗШ № 16 (керівник Гурська  Л. В.).

Номінація «Композиції у стилі «Вінок»:

ІІ місце: Робота «Новорічна казка» – Паливода Катерина, 7 клас, ЗШ № 16, вихованка гуртка «Чарівна намистинка» (керівник Гурська Л.В.)

Номінація «Картина із насіння, плодів та сухих рослин»:

ІІ місце: Робота «Зимовий ліс» – Могилівська Вікторія, 6 клас, вихованка гуртка «Веселкове розмаїття», ЗШ № 16 (керівник Бахмат Н.М.)

ІІІ місце: Робота «Зимова казка» – Гавриш Анна, 5 клас, вихованка гуртка «Веселкове розмаїття», ЗШ № 16 (керівник Бахмат Н.М.)

Номінація «Форм-робота з використанням природного матеріалу»:

І місце: Робота «Чудо-ялинка» – Парніцька Надія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Чарівна намистинка», ЗШ № 16 (керівник Гурська Л.В.)

Категорія: 2017-2018 н.р., Наші досягнення  | Залиште коментар |  22 Грудня, 2017 | Автор: