«Дитина від природи тішиться, коли стається щось добре, – і це треба максимально використовувати».
(Блаженніший Любомир Гузар. «Три дороги»).

12  березня 2016 року відбулася зустріч Блаженнішого Любомира Гузара з учнями ЗШ №16 у Церкві Благовіщення Богородиці (м. Київ). Ініціювала поїздку класний керівник 10-А класу Кернякевич В.В., аудієнцію – випускниця школи сестра Марія Ластівка Духовна (Наталя Семенів).

Головними точками зацікавлення учнів постали: вибір майбутньої професії, основні принципи, якими повинна керуватися молодь, поради батьків і вчителів щодо виховання дітей та молоді.

Ось дороговказ молоді від Блаженнішого, як пізнати своє покликання: «…бажання, яке вказує нам можливе покликання, таланти, які треба мати, тривалість бажання і опора прихильних людей, родичів і вчителів».

Зустріч із Блаженнішим Любомиром Гузаром

Категорія: 2016-2017 н.р., Морально-етичне виховання  | Залиште коментар |  10 Жовтня, 2016 | Автор: