Вареники для бійців ООС10 січня 2019 р.

У часі Різдвяних свят батьки, учні та вчителі школи приготували вареники для бійців ООС.

Висловлюємо щиру вдячність учителям, батькам, учням, працівникам столової школи за активну участь у благодійній акції! Спільними зусиллями виготовлено приблизно 215 кг вареників, заготовлено 6 коробок різних консервацій овочів, варення, меду (всього приблизно 90 кг). Також дякуємо В.Дідик, Н.Дідик, Г.Степанюк та батькам 5 Г класу, вихованці яких підготували гарні виступи колядницьких гуртів, що передували початку акції та відбувались також в її ході! Того ж дня після обіду частину консервацій та вареників було передано через І.Чернецького в “Бандерівський схрон”, де проходять реабілітацію колишні бійці АТО.

Христос Рождається !

Славімо Його!