У міському суді02 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнсього тижня права вчитель правознавства Кедьо В.В. організувала екскурсію учнів школи до міського суду.

Одинадцятикласники разом із класним керівником мали можливість взяти участь у судовому засіданні.

За настановою Любомира Гузара: «Школа, батьки, все суспільство мусять підготувати дитину до свідомого життя за високими моральними нормами», школа надала учням правову практику.

У рамках Всесвітнього тижня права 2 грудня 2016 року учні 11 класу Івано-Франківської ЗШ № 16 відвідали слухання в Івано-Франківському міському суді з приводу справи Зіновія Жовніра, екс-начальника Івано-Франківського Фонду держмайна України. Учням було продемонстровано хід судового процесу, ознайомлено їх із процедурою слухання. Захід організовано за підтримки випускників школи: кандидата юридичних наук Олексія Петечела та викладача кафедри кримінального права юридичного інституту ПНУ Надії Петечел.

Автор статті Ковбасюк Вероніка, ЗШ №16

У міському суді

Категорія: 2016-2017 н.р., Правовиховна робота  | Залиште коментар |  5 Грудня, 2016 | Автор: