Розвиваючі ігри

9 Youtube каналів українською мовою  із розвиваючими іграми

1. “З любов’ю до дітей”
Лідер серед каналів даного формату, багато розвиваючих мультфільмів, уроків, казок  та дитячих пісень українською мовою. Весь матеріал зручно поділений на групи.

2. “Малятко ТV “

На каналі розміщено багато дитячих пісень: колискові, розвиваючі, караоке пісні та пісні дитячих колектививів. Розвиваюче відео для наймолодших діток.

3. “Цікава наука”
Канал розміщує перекладені і озвучені українською мовою науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.
Цікаво для школярів та студетів.

4. “Освіта дитини 21 століття”
Метою цього каналує було створення єдиної бази, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі матеріали та уроки віртуальної школи для учнів.

5. “Янко Гортало”
Дитячий освітньо-розважальний канал містить авторські віршики, відео з лічби та вивичення абетки, пісні українською мовою.

6. “Віртуальна школа”
Багато відео-уроків для школярів молодших класів : англійська мова, математика, природознавство.

7. “Нова школа”
Відео-уроки для школярів.

8. “Дені шоу”
Досліди, веселі пізнавальні сюжети, та все що цікаво діткам. Веселі та позитивні сюжети Дениса з коментарями його татка.

9. “Садочок ТБ”
На каналі зібрані розвиваючі мультфільми українською мовою та казки про тварин