Школи перспективного педагогічного досвіду вчителів історії16  жовтня 2018 року на базі школи відбулося засідання Школи перспективного педагогічного досвіду вчителів історії на тему «Формування предметних компетентностей під час вивчення історії ЗУНР».

Організатор заходу Ковтун О.В., вчитель історії, ставила за мету сформувати в учасників мотивацію щодо вдосконалення роботи з окресленої проблеми, поглибити теоретичні знання з історії рідного краю та історії ЗУНР. Також у засіданні прийняли участь провідні бібліотекарі та краєзнавці обласної бібліотеки.

Учасники засідання та координатор проекту методист ІМЦ Руда Л.С. акцентували на необхідності заходів, що сприяють підвищенню фахової майстерності вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін в сучасному освітньому просторі.

Школи перспективного педагогічного досвіду вчителів історії Школи перспективного педагогічного досвіду вчителів історії Школи перспективного педагогічного досвіду вчителів історії

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  Жовтень 17, 2018 | Автор: