Про ліцей

Місія ліцею – будуємо навчальний заклад рівних можливостей для всіх,  в якому навчаються поряд обдаровані діти в тій чи іншій галузі та звичайні, який буде намагатися дати можливості для розвитку кожній дитині та розвинути її так, щоб вона була успішною в житті. Тобто щоб дитина, навчаючись в ліцеї, змогла набути всі життєві компетенції в тому обсязі, в якому вони їй потрібні для її успішного становлення.

Розвиток – наше кредо. І не «загальний розвиток», а розвиток творчого потенціалу, і не спеціально відібраних дітей, а усіх, тому що віримо, кожна дитина обдарована і талановита. По-іншому вирішується і сама технологія розвитку, навчання і виховання.

Наша формула: «Допоможи мені це зробити самому». По-іншому працює і вчитель , який допомагає учневі вчитися, пізнавати себе і світ. Учитель, який не виховує, а допомагає учневі шукати себе кращого, який не тисне на учня, а створює йому умови для вільного самовизначення, не принижує його, а окрилює. Такий підхід дає можливість створити школу компетентнісного розвитку і самовдосконалення з ідеалом вільної, життєлюбної, талановитої особистості.

Освячення місця, на якому невдовзі виросте сучасний спортивний зал ЗШ № 16

В ЗШ № 16 відкрили анотаційну дошку Богдану Дебенку

Відкриття спортивного та актового залів, бібліотеки школи

Урочисте відкриття анотаційної дошки О.Басарабу