Правовий декадникЗ 03 по 14 грудня 2018 року у школі проведено правовий декадник.

04 грудня учні 9-11 класів переглядали фільм «Хлопчик у смугастій піжамі», під час якого школярі емоційно поринули в  історичні події, які призвели до прийняття ЗДПЛ.

06 грудня соціальний педагог Височанська Б.Б. провела  анонімне опитування «Чи знаєш ти свої права?» для учнів та вчителів школи.

З метою формування громадянських компетентностей серед учнівської молоді Кедьо В.В. організувала та провела флешмоб «70 років ЗДПЛ».

Протягом тижня під керівництвом учителя правознавства Вікторії Володимирівни старшокласники записали відео «ЗДПЛ» та «Школа – територія права».

Завершився правовий декадник он-лайн опитуванням за допомогою програми kahoot та нагородженням  активних учасників тижня права і переможців заходів. Учні ознайомилися з результатами опитування «Чи знаєш ти свої права?», переглянули  відео «Школа – територія права» та презентацію результатів флешмобу. Соціальний педагог Височанська Б.Б. провела інтерактивну гру «Серце» з учнями 9-11 класів.

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  Грудень 12, 2018 | Автор: