Освячення духовної світлиці

17 травня 2018 року у школі відбулось освячення духовної світлиці. У кожного народу є свої покровителі – їх посилають Небеса. Такою покровителькою для українського народу є Матір Божа, Діва Марія – ім’я , яке знає кожен християнин, – ім’я, якому присвячується вшанування протягом травня місяця. Величезну силу треба було проявити цій жінці, щоб гідно виконати покладену на неї місію і достойно пройти через усі духовні муки та страждання. Тож українці найчастіше звертаються за допомогою та порадою до Божої Матері, благословлять і величають Її. Саме тому головним елементом спорудженої шкільної каплиці є скульптура Божої Матері Непорочне Зачаття.

Відкриттю каплички передувала велика організаційна робота зі створення проекту та втілення його у життя, збору благодійних коштів, за що величезна вдячність о.Михайлові, настоятелю, та церковній громаді церкви Святого Йосипа Обручника , заступникам директора школи Дяченко Н.Б., Семенів Н.М., батькам, працівникам школи, профспілковому комітетові в особі Білоус І.І., міському депутатові Тарасу Мстиславу, батькові та синові Куцій Василям, випускниці школи Демєнтьєвій Ніні, працівникам «Експертбуду», які виконали будівельні, художні та монтажні роботи з облаштування світлиці.
І ось цей величний та благословенний день освячення каплиці настав , що матиме для всіх нас – від малого й до великого – величезне духовне значення, адже засвідчує, що в нас навчаються та працюють християни, а територія належить Богові, який піклуватиметься нею, буде щедро благословляти та захищати разом зі своєю Матір’ю всіх від усього злого.
Також в цей день зроблено ще один крок назустріч Богові, а, отже, й Господь робить крок назустріч нам, а Божий крок набагато більший. Маємо про це пам’ятати та знати!

Освячення духовної світлиці Освячення духовної світлиці Освячення духовної світлиці

Категорія: 2017-2018 н.р., Морально-етичне виховання  | Залиште коментар |  18 Травня, 2018 | Автор: