Наказ про створення тендерного комітету

Від 15.06.2016   № 179

Про створення тендерного

комітету школи та

затвердження Положення

про тендерний комітет школи

На виконання  Закону України «Про публічні закупівлі»  від 25.12.2015 р. №922-VIIІ, відповідно до Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016р. №557,

НАКАЗУЮ:

1. Створити тендерний комітет для організації та проведення торгів  на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного бюджету за всіма кодами економічних класифікацій.

Склад  тендерного комітету:

Голова комітету – Семенів Наталія Михайлівна, заступник директора школи.

Заступник голови комітету – Дяченко Надія Богданівна, заступник директора школи.

Секретар тендерного комітету – Гаврилюк Тетяна Василівна, бухгалтер школи.

Члени комітету: Христан Ганна Василівна, заступник директора з господарської роботи;

Білоус Ірина Іванівна, голова ПК.

1. Затвердити Положення про тендерний комітет Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (додається).
  2. Комітету у своїй діяльності керуватись чинним законодавством і  «Положенням про тендерний  комітет  Івано-Франківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  № 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області».

ДИРЕКТОР  ШКОЛИ                                                                           М. ІВАНУЛЯК