Екскурсія до «Містечка милосердя св. Миколая»

У суботу 23 грудня відбулась  поїздка до «Містечка милосердя св. Миколая», що знаходиться в с. Горохолина  Богородчанського району. Даний заклад знаходиться під опікою монахинь чину Воплоченого Слова і в ньому отримують опіку і допомогу діти  сироти та матері , в яких складні життєві обставини.  Із щедрими подарунками  та відкритим серцем до цього закладу вирушили  учні 6-Б класу із класним керівником Свистюк Уляною Василівною та  учні 7-А класу із керівником –  Андріїв Ольгою Василівною.

Мешканці «Містечка милосердя» радо зустріли учнів, провели екскурсію  та розповіли про своє проживання та навчання. В свою чергу, учні 7-А класу  провели для всіх майстер-клас із виготовлення та прикрашення паперової ялинки.  Настоятелька, діти і матері «Містечка милосердя» щиро подякували за подарунки, підтримку та увагу.  Здійснивши цей милосердний вчинок, учні та вчителі із гарним настроєм повернулися додому.

Екскурсія до «Містечка милосердя св. Миколая» Екскурсія до «Містечка милосердя св. Миколая» Екскурсія до «Містечка милосердя св. Миколая»

Категорія: 2017-2018 н.р., Екскурсії  | Залиште коментар |  26 Грудня, 2017 | Автор: