День ЦЗ у школі18 квітня 2019 року у школі проведено день ЦЗ.

В ході Дня ЦЗ у кожному класі були проведені бесіди, на яких класні керівники ознайомили учнів з порядком проведення запланованих заходів.

У 1-11-х класах були проведені уроки з ЦЗ, на яких відпрацьовувались дії, поведінка учнів у разі терористичної загрози, пов’язаної із застосуванням вибухівки.

Цікавим та змістовним був урок в 5-В класі на тему: «Дії у надзвичайних ситуаціях» (класний керівник Іванців Н.Я.) Під час проведення цих заходів широко використовувались наочні та технічні засоби навчання. Учні показали хороші теоретичні знання та практичні навички.

В коридорах школи, класних приміщеннях були організовані виставки стіннівок, малюнків, методичної літератури, 3І3, приладів радіаційної та хімічної розвідки, піротехнічне обладнання , муляжі мін, гранат тощо (вчитель «Захисту Вітчизни» Галагуза Ю.М.).

Об 11.00 була оголошена загальна евакуація, під час якої учні, вчителі, працівники школи  протягом 4-х хвилин через основний та запасні виходи покинули приміщення школи. Відпрацьовувались дії учнів та працівників школи на випадок виникнення пожежі в приміщеннях будівлі, евакуація потерпілого з 3-го поверху, гасіння пожежі порошковим вогнегасником.

За сприяння структурних підрозділів УДСНС в Івано-Франківській області представники особового складу надали професійні поради, як діяти у випадку різних надзвичайних ситуацій, та продемонстрували роботу обладнання, яке допомагає у проведенні рятувальних робіт, відповіли на численні запитання учнів та учителів.