Містечко милосердя св. МиколаяУ суботу 14 квітня 2018 року відбулась поїздка учнів 6-Б класу із класним керівником Свистюк Уляною Василівною  до «Містечка милосердя св. Миколая», що знаходиться в с. Крихівці під опікою сестер-монахинь Згромадження «Воплоченого Слова». Дана поїздка мала благодійний та пізнавальний характер. Учні підготували  подарунки та провели майстер-клас  із виготовлення квітів та відкриток для своїх ровесників, що живуть і виховуються в цьому закладі.  Ця зустріч проходила у дружній та невимушеній атмосфері.

Даний захід залишив у серцях учнів 6-Б класу відчуття радості  та  морального задоволення. Учні усвідомили, що цей вихідний день вони використали на святу та благородну справу. Їхні подарунки, а найголовніше увага і доброзичливість, принесли вихованцям «Містечка Милосердя» велику радість.  А для себе учні зробили добрі постанови – цінити все, що мають у житті (батьків, рідний дім, здоров’я, школу тощо)  та  робити вчинки милосердя. Адже сам Ісус Христос навчає у Євангелії: «Будьте милосердні, як і Отець ваш Небесний милосердний» (Лк.6,36).

Містечко милосердя св. Миколая Містечко милосердя св. Миколая

Категорія: 2017-2018 н.р., Морально-етичне виховання  | Залиште коментар |  20 Квітня, 2018 | Автор: