Архів за 22 Січня, 2020

Коляда у ЛьвовіУчні 5-А класу з Різдвяним Вертепом прославляли народження Христа у Архикатедральний Собор св. Юра, що у Львові. Висловлюємо вдячність настоятелю Собору о. Роману та Руслан Марцінків за сприяння в організації поїздки

Психолого-педагогічний семінар 16 січня у школі проведено психолого-педагогічний семінар “Безпечне середовище”.

Представники патрульної поліції Настич Богдан та Бабецька Олександра говорили про булінг та насильство в сім’ї: види, прояви, відповідальність.

Педагогічні читання у школі

14 січня у школі проведено педагогічні читання “Я вибрала долю сама“ Ліна Костенко – поетеса сучасності”.
Бібліотекар школи – Кочут Людмила Петрівна

Категорія: 2019-2020 н.р., Методична робота  | Залиште коментар |  22 Січня, 2020 | Автор:

Святкова хода із Різдвяними зірками! 11 січня учні та учителі школи взяли участь у святковій ході із Різдвяними зірками.

Пожежна безпека26 грудня працівники Управління ДСНС України в Івано-Франківській області нагадали школярам та педагогам правила безпечної поведінки під час підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят.
Дякуємо інспекторові міського Управління ДСНС України Романові Черкасову за змістовний інструктаж.