Архів за 27 Грудня, 2019

Список переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2019-2020 н.р.
Дипломи ІІІ ступеня:
Гринців Андріана, учениця 7 класу
Скочинська Богданна, учениця 8 класу
Адміністрація школи висловлює подяку учителю хімії Фундюр М.М. за підготовку учнів до олімпіади.
Категорія: 2019-2020 н.р., Наші досягнення  | Залиште коментар |  27 Грудня, 2019 | Автор:

Вітаємо Беус Каріну та Чермак Вікторію, учениць 10 класу, за зайняте І місце у ІІ (міському) етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації “Історія України і державотворення”.

Адміністрація школи висловлює подяку учителю історії Ковтун О.В. за підготовку учениць до конкурсу.

Список переможців загальноміського літературного конкурсу “Під Франковою зорею”
У номінації “Коли ще звірі говорили”
Диплом ІІІ ступеня
Гузенко Михайло, учень 6 класу