Андріївські вечорниці Учні 10-А класу провели Андріївські вечорниці у ЦПВ ім.С.Бандери та для нацгвардійців
Незабутні враження та смачні вареники для всіх присутніх 🍚
Дякуємо учням та батькам 10-А, класному керівнику Оксана Горін та голові учнівського самоврядування Karina Beus

Багато цікавого про старовинні українські традиції отримали нагоду дізнатися військовослужбовці частини 1241. А допомогли їм у цьому учні 10-А класу загальноосвітньої школи № 16 м. Івано-Франківська. Разом з учителькою Оксана Горін діти приїхали до частини, щоб влаштувати концерт з нагоди Андріївських вечорниць – одного з найдавніших та найколоритніших традиційних українських свят, що відзначається в більшості регіонів.
Гвардійці переглянули декілька гумористичних сценок про сватання у виконанні дівчаток і хлопців у народному строї, а також дещо модернізовані народні танці, поєднані з простими акробатичними трюками. Наступним, що здивувало глядачів, стало майстерне виконання однією зі школярок двох народних балад під акомпанемент бандури.
Гості військової частини намагалися поєднати гумор із ліричними відступами та цікавими повідомленнями про українські традиції, зокрема, гадання на човниках, нитках і книгах, а також випікання обрядової калити.
Спеціально для військовослужбовців школярами були підготовлені відеоролики інформативного та патріотичного змісту, що і стали кульмінаційною частиною заходу.
На сам кінець мати одного з хлопців, що проходить службу в частині 1241, привітала особовий склад з прийдешніми святами, побажала здоров’я присутнім і висловила подяку командуванню за організацію вечора.

Категорія: Без категорії  | Залиште коментар |  Грудень 16, 2019 | Автор: